Hliněnský Robert (Brno 1908 - 1979 Brno)
Zázněje, signováno vpravo dole R. Hliněnský, na zadní straně signováno a datováno R. Hliněnský73, olej/plátno, 81 x 65 cm, lišta (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |